До 16 травня - Стипендії Програми імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Отправлено 27 мар. 2014 г., 12:21 пользователем Владлен Сысун   [ обновлено 26 апр. 2015 г., 12:36 ]

Открыт прием заявок на одну из известнейших программ стажировок для студентов - программу имени Фулбрайта. 

Обращаем Ваше внимание, что выпускники экономических университетов традиционно недооценивают эту программу, так как не видят в перечни специальностей привычных: экономика, бизнес, учет, маркетинг.  Будьте более креативны! Выбирайте тему исследования на стыке, например, маркетинга и социологии или антропологии или экономики и истории.

Выпускники программы EBC*L могут получить персональную помощь от эксперта проекта по выбору темы и рекомендательное письмо для участия.


Триває прийом заявок  на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта в Україні для студентів старших курсів та випускників ВНЗ 

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.  

Умови гранту:

  • оплата навчання в університеті
  • щомісячна стипендія
  • медичне страхування
  • квиток в обидва боки

Перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення розміщено на сторінці www.fulbright.org.ua

Документи приймають до 16 травня 2015

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались 178 українців із широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно простудіювали різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах; промовисті враження й відгуки випускників уміщено у Фулбрайтівських Щорічниках та на Fulbright Ukraine у Facebook. У 2013/2014 академічному році стипендією імені Фулбрайта було відзначено 15 студентів старших курсів й випускників українських вишів; коротко про них викладено у Фулбрайтівському віснику 2013.

Comments