Business Development Angel - отличная вакансия для молодого специалиста: English+бизнес-ориентированность

Отправлено 20 июн. 2015 г., 03:58 пользователем Владлен Сысун   [ обновлено 20 июн. 2015 г., 03:58 ]


SmetnerВ команду дуже потрібен молодий ентузіаст, що допоможе побудувати міжнародну мережу сейлз агентів і стане нашим business development angel. Шукаємо проактивну, ініціативну та багату ідеями людину, що складеться у наш пазл ідеальної команди. Миуспішно займаємося IT development & consulting для західних ринків, активно розвиваємося та будуємо мережу закордонних представництв.

Необхідні навики:

- Вільне володіння англійською (розмовна та високий рівень письмової)

- Вміння та бажання спілкуватися з людьми. Це буде основна частина роботи

- Розуміння особливостей психології американців та європейців (навіть короткострокове проживання за кордоном буде плюсом). Так званий pro-european mindset.

- Вміння та бажання жити проектом, ставити амбіційні цілі, задавати драйв решті команди (як казала моя колишня колега – «колбасить»).

- участь в FLEX та/або AIESEC буде відповідно великим плюсом (учасники зрозуміють чому).

- Досвід роботи чи реалізованих проектів обв'язковий.

- Бажано: освіта/самоосвіта/знання в сфері комунікацій, психології, маркетингу.

Гарантуємо кандидату цікаві та challenging завдання, допомогу та підтримку на всіх етапах. Однак шукаю людину, яка зможе самостійно працювати та шукати варіанти рішень без постійного кураторства.

Як на мене, дана робота – унікальна можливість самостійно побудувати власний успіх, так як зростання фінансових результатів (в короткий термін!) та можливості особистого розвитку залежатимуть лише від вас. Робота із західними ринками, гнучка система бонусів по kpi’s, комфортний просторий офіс (центр міста, кава, плюшки, ping pong та гнучкий графік), весела молода команда та адекватний менеджмент (орієнтований на результат, а не процес). Якби мені не подобалися більше інші напрямки діяльності, це була б моя dream job:)

P.S. резюме та питання надсилати на oliagrynko@gmail.com


Kind regards,


Olga Grynko

COO, Smetner Associates

Tel: +380 68 9369358 | olga@smetner.com

www.smetner.com

Comments